Hürriyet Sabah Posta Zaman Gazetesi İzmir ilan Bürosu

İzmir ilinden gazete ilanı verebilirsiniz. İster İzmir’da olun ister ilçelerinde. İster bir mahallesi, ister küçük bir sokağında. Yeterki bir telefonunuz olsun yada internetiniz. İzmir Gazete ilan Hizmet Telefon numaramız: 0.232.483 44 34 ‘dür. Dilerseniz 444 45 26 nolu İzmir Bölgesi ilan destek merkezimizi arayabilir; Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman gibi tüm ulusal gazetelere, yerel dergi, gazete vs. gibi mecralara ajansımızdan gazeteye ilan – reklam verebilirsiniz. Dilerseniz sitemizde ki ilan formunu doldurabilirsiniz.

İzmir’in gazete ilanı verebileceğiniz ilçeleri ve semtleri:

İzmir Balçova Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Balcova, İnciraltı semtleri ve mahalleleri.

İzmir Bayındır Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Bayındır, Canlı, Çırpı, Merkez Köyler, Zeytinova.

İzmir Çiğli Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Balatçık, Büyükçiğli, Egekent, Harmandalı, İstasyonaltı

İzmir Güzelbahçe Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Güzelbahçe, Merkez Köyler, Yelki.

İzmir Karabağlar Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Fahrettinaltay, Hatay, Karabağlar, Kibar, Merkez Köyler, Yeşilyurt, Zincirlikuyu,

İzmir Karaburun Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Karaburun, Merkez Köyler, Mordoğan.

İzmir Kemalpaşa Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Armutlu, Bağyurdu, Kemalpaşa, Merkez Köyler, Ören, Ulucak, Yukarıkızılca.

İzmir Konak Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Alsancak, Basmane, Eşrefpaşa, Gültepe, Gürçeşme, Güzelyalı, Kahramanlar, Kemeraltı /Konak, Küçükyalı, Merkez/Konak, Pasaport, Yenişehir.

İzmir Ödemiş Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Bademli, Birgi, Bozdağ, Çaylı, Gölcük, Kayaköy, Kaymakçı, Konaklı, Merkez Köyler, Ovakent, Ödemiş.

İzmir Tire Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Gökçen, Merkez Köyler, Tire.

İzmir Bayraklı Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Alpaslan, Bayraklı, Gümüşpala, Manavkuyu, Soğukkuyu.

İzmir Dikili Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Çandarlı, Dikili, Merkez Köyler.

İzmir Seferihisar Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Doğanbey, Merkez Köyler, Seferihisar, Ürkmez.

İzmir Aliağa Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Aliağa, Helvacı, Merkez Köyler, Yenişakran.

İzmir Beydağ Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Beydağ, Merkez Köyler.

İzmir Buca Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Buca, Evka1, İşçievleri, Kaynaklar, Merkez Köyler, Şirinyer.

İzmir Çeşme Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Alaçatı, Çeşme, Merkez Köyler.

İzmir Foça Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Bağarası, Foça, Gerenköy, Merkez Köyler, Yenifoça.

İzmir Gaziemir Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Gaziemir, Sarnıç.

İzmir Kınık Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Kınık, Merkez Köyler, Poyracık, Yayakent.

İzmir Kiraz Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Kiraz, Merkez Köyler.

İzmir Torbalı Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Ayrancılar, Çaybaşı, Merkez Köyler, Pancar, Subaşı, Torbalı, Yazıbaşı.

İzmir Urla Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Merkez Köyler, Urla.

İzmir Bergama Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Ayaskent, Bergama, Bölcek, Göçbeyli, Merkez Köyler, Yukarıbey, Zeytindağ.

İzmir Bornova Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Altındağ, Atatürk, Bornova, Çamdibi, Işıkkent, Kazımdirik, Merkez Köyler, Naldöken, Pınarbaşı.

İzmir Karşıyaka Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Alaybey, Cumhuriyet, Denizbostanlısı, İmbatlı, Karşıyaka, Merkez Köyler, Nergiz, Yalı.

İzmir Menderes Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Değirmendere, Görece, Gümüldür, Kısık Sanayi Sitesi, Menderes, Merkez Köyler, Oğlananası, Özdere, Tekeli.

İzmir Menemen Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Asarlık, Emiralem, Koyundere, Maltepe, Menemen, Merkez Köyler, Seyrek, Türkelli, Ulukent.

İzmir Narlıdere Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Narlıdere.

İzmir Selçuk Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Belevi, Merkez Köyler, Selçuk.

Yukarıdaki İzmirin ilçeleri dışında sayamadığımız semtlerinden, mahallelerinden de arayabilirsiniz. İzmir gazete ilan büromuzun telefon hatlarından bize ulaşabilirler.

 

 

Bu yazı İlan Büroları kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.