Hürriyet Sabah Posta Zaman Gazetesi Antalya ilan Bürosu

Antalya ilinden gazete ilanı verebilirsiniz. İster Antalya’da olun ister ilçelerinde. İster bir mahallesi, ister küçük bir sokağında. Yeterki bir telefonunuz olsun yada internetiniz. Antalya Gazete ilan Hizmet Telefon numaramız: 0.242.243 89 82 ‘dir. Dilerseniz 444 45 26 nolu Antalya Bölgesi ilan destek merkezimizi arayabilir; Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman gibi tüm ulusal gazetelere, yerel dergi, gazete vs. gibi mecralara ajansımızdan gazeteye ilan – reklam verebilirsiniz. Dilerseniz sitemizde ki ilan formunu doldurabilirsiniz.

Antalya’nın gazete ilanı verebileceğiniz ilçeleri ve semtleri:

Antalya Aksu Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Aksu, Karaöz, Merkez Köyler, semtleri ve mahalleleri.

Antalya Demre Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Beymelek, Demre (Kale), Merkez Köyler, mahallesi ve semtleri ve civarı.

Antalya Gazipaşa Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Gazipaşa, Merkez Köyler.

Antalya Kaş Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Gömbe, Kalkan, Kaş, Kınık, Merkez Köyler, Yeşilköy.

Antalya Konyaaltı Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Arapsuyu, Liman, Merkez Köyler.

Antalya Muratpaşa Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Bahçelievler, Çarşı, Eskisanayi, Fener, Gençlik, Kızıltoprak, Lara, Meltem, Merkez Köyler, Meydankavağı, Yenigün.

Antalya Döşemealtı Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Bademağacı, Döşemealtı, Merkez Köyler.

Antalya Finike Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Finike, Hasyurt, Merkez Köyler, Sahilkent, Turunçova, Yeşilyurt.

Antalya Manavgat Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Çolaklı, Kızılot, Manavgat, Merkez Köyler, Side, Taşağıl.

Antalya Akseki Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Akseki, Bademli, Cevizli, Güçlüköy, Kuyucak, Merkez Köyler, Süleymaniye, Yarpuz.

Antalya Alanya Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Alanya, Cikcilli, Demirtaş, Güzelbağ, Konaklı, Merkez Köyler, Obagöl, Payallar, Tosmur, Türkler mahalleleri.

Antalya Aydınkent Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : İbradı (Aydınkent), Merkez Köyler, Ormana.

Antalya Kepez Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Ahatlı, Altınova, Dokuma, Duraliler, Düdenbaşı, Erenköy, Merkez Köyler, Sütçüler, Varsak, Yeniemek.

Antalya Korkuteli Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Bozova, Büyükköy, Çomaklı, Korkuteli, Küçükköy, Merkez Köyler, Yelten, Yeşilyayla.

Antalya Kumluca Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Beykonak, Çavuşköy, Kumluca, Mavikent, Merkez Köyler.

Antalya Serik Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Belek, Belkıs, Boğazkent, Çandır, Gebiz, Kadriye, Karadayı, Merkez Köyler, Serik, Yukarıkocayatak.

Antalya Elmalı Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Akçay, Elmalı, Merkez Köyler, Yuva.

Antalya Gündoğmuş Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Gündoğmuş, Köprülü, Merkez Köyler, Ortaköy, Senir.

Antalya Kemer Gazete ilan Bürosu (Hürriyet, Sabah, Posta, Zaman ve diğer gazeteler için) : Çamyuva, Göynük, Kemer, Merkez Köyler, Tekirova.

Yukarıdaki Antalyanın ilçeleri dışında sayamadığımız semtlerinden, mahallelerinden de arayabilirsiniz. Antalya gazete ilan büromuzun telefon hatlarından bize ulaşabilirler.

 

 

Bu yazı İlan Büroları kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.